Main menu

O mnie

implanty koszalin stomatologia estetyczna koszalinSzukasz specjalisty, który na europejskim poziomie wykona implanty w Koszalinie?
Zapraszam do mojego gabinetu StylDent.

Lekarz stomatolog Rafał Karski

Doświadczenie i umiejętności zdobywane przez lata praktyki zawodowej są nie do przecenienia w pracy dentysty, dlatego od ukończenia studiów medycznych stale pracowałem nad doskonaleniem się w różnych dziedzinach stomatologii. Jako lekarz dentysta pracuję od 2000 roku, natomiast implantologią zajmuję się już 10 lat. Liczne szkolenia i praktyki odbyte w kraju i za granicą (Niemcy, Austria), a także szereg certyfikatów, które uzyskałem z zakresu implantologii i stomatologii ogólnej najlepiej świadczą o wysokim poziomie prowadzonego przeze mnie leczenia.

Należę do:

  • PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologii,
  • ICOI – International Congress of Oral Implantologists,
  • DGOI – Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie,
  • PTE – Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Jestem jedynym lekarzem wykonującym zabiegi z zakresu implantologii w gabinecie StylDent – możesz być pewny, że leczenie zawsze przebiega kompetentnie i z troską o Twój komfort i bezpieczeństwo. Szczegółowa diagnostyka oraz dostosowanie przebiegu leczenia do Państwa indywidualnych potrzeb to dla mnie podstawa. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w jaki wyposażony jest mój gabinet, zabiegi wykonuję precyzyjnie i bezboleśnie.

Stomatologia to dla mnie pasja, a także kontynuacja rodzinnej tradycji. Rozumiem potrzeby pacjentów – sam podczas wizytę u dentysty, nierzadko się stresuję. Dlatego podczas każdej Twojej wizyty zadbam o przyjemną i bezstresową atmosferę. Podchodzę do leczenia z humorem i uśmiechem. Wszystko po to, żeby zadbać również o Twój szczęśliwy, piękny, a przede wszystkim zdrowy uśmiech!

Gwarancja długotrwałego efektu estetycznego

Ze szczególną troską podchodzę do rygorystycznego przestrzegania wymagań w zakresie sterylizacji, dezynfekcji i postępowania aseptycznego. Procedury w gabinecie StylDent przekraczają powszechnie przyjęte standardy – dla Twojego bezpieczeństwa.

Wykorzystuję podczas leczenia najwyższej jakości materiały. Dodając do tego zaufanie, jakie mam wobec swoich umiejętności, nie obawiam się udzielić rękojmi na wykonywane usługi:

  • 2 lata rękojmi na korony i mosty,
  • 2 lata rękojmi na wypełnienia,
  • 12 miesięcy rękojmi na odbudowy kątów i brzegów siecznych,
  • 2 lata rękojmi na prace protetyczne oparte na implantach.

Dodatkowo wszczepiony implant posiada 10-letnią gwarancję producenta.

Możesz otrzymać rękojmię, jeśli:

  • uzgodniony ze mną plan leczenia zostanie dokończony,
  • dochowane zostaną terminy wizyt kontrolnych – w przypadku implantów raz na 6 miesięcy.

Koszalin – implanty zębów, stomatologia estetyczna
Zapraszam do rejestracji telefonicznej.
Lek. stomatolog Rafał Karski