Main menu

Nowoczesny sprzęt

implanty koszalin implanty zębów koszalin

StylDent, Koszalin – implanty zębów i stomatologia estetyczna
na najwyższym europejskim poziomie

Praktyka Stomatologiczna StylDent powstała w 2001 roku. Od tego czasu stale powiększaliśmy zaplecze zaawansowanych technologicznie urządzeń stomatologicznych, które zapewniają precyzyjne i minimalnie inwazyjne zabiegi implantologiczne. Nowoczesny sprzęt to bardziej efektywne i komfortowe dla pacjenta leczenie – u nas zabiegi przeprowadzane są całkowicie bezpiecznie i bezboleśnie.

System podawania znieczuleń Quicksleeper

Bezbolesne i spokojne zabiegi gwarantuje nowoczesny system podawania znieczuleń, który sterowany jest komputerowo. Natychmiastowe i precyzyjnie podane znieczulenie eliminuje stres związany z widokiem strzykawki, a skuteczność systemu Quicksleeper tworzy z niego całkowicie rewolucyjne urządzenie stomatologiczne.

Tomograf komputerowy 3D

StylDent to jeden z pierwszych gabinetów w rejonie Koszalina, który posiada najnowszy tomograf stomatologiczny CS 9000 3D. Tomograf 3D w stomatologii to:

  • zminimalizowana dawka promieniowania dla pacjenta,
  • pełna i szybka diagnostyka – ząb oglądany jest z każdej strony,
  • możliwość wykrycia zmian i chorób niedostępnych innym badaniom,
  • szansa na dokładne zaplanowanie leczenia,
  • jakość i efektywność leczenia implantologicznego.

Trójwymiarowa diagnostyka to pewność bezpieczeństwa, estetyki i trwałości implantów. Koszalin – implanty zębów umiejscawiamy perfekcyjnie. Dowiedz się więcej o tomografie komputerowym.

Mikroskop Zeiss

To prostota obsługi i jakość wykonania, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą precyzję oraz trwałość efektów leczenia kanałowego.

Bezpiecznie i skutecznie wszczepione implanty w Koszalinie?
Postaw na nowoczesność i precyzję, jakie gwarantujemy w StylDent!