Main menu

Implanty

dentysta koszalin licówki koszalin

Zacznij wymagać od życia więcej!

Z pięknym uśmiechem stanie się to łatwiejsze – implanty zębów dla koszalinian w zasięgu ręki.

Implanty to najskuteczniejszy i najnowocześniejszy sposób na odtworzenie ubytków zębowych. Metoda naturalna i zgodna biologicznie, która pozwala uzupełnić braki bez uszkadzania sąsiednich zębów za pomocą wszczepienia bezpiecznego i znakomicie tolerowanego przez organizm materiału – tytanowej śruby, która zastępuje korzeń usuniętego zęba.

Implanty w gabinecie StylDent to:

  • doskonale zachowana estetyka uśmiechu,
  • prawidłowo funkcjonujący układ żucia,
  • sprawny i całkowicie bezbolesny zabieg,
  • szybkie przyswojenie tytanowego implantu przez organizm,
  • bezpieczeństwo, komfort i długotrwały efekt,
  • wysoka jakość, na którą możesz sobie pozwolić.

Przygotujemy Cię do zabiegu wszczepienia implantu, przestrzegając ścisłych procedur. Oferujemy kompleksową i precyzyjną diagnostykę cyfrową RTG oraz badanie tomografem komputerowym 3D, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo oraz zapewnią skuteczność wykonywanego zabiegu. By zwiększyć jego precyzję, stosujemy oprogramowanie do symulacji zakładania implantów.

Wysokie umiejętności oraz nowoczesne wyposażenie gabinetu StylDent docenione zostały między innymi przez:

  • Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne,
  • Niemieckie Stowarzyszenie Implantologów,
  • Międzynarodowe Zrzeszenie Implantologiczne.

Dowiedz się więcej o implantach.

Jakość, na jaką Cię stać!

Implanty w gabinecie StylDent już od 1700 zł.
Przekonaj się, że trwałe i bezpieczne implanty to najlepsze rozwiązania przy braku zęba.

Wybrane opinie pacjentów

28/10/2012

Po dłuższej nieobecności u dentysty, za namową koleżanki, udałam się na wizytę do Styldentu. Od wejścia powitała mnie bardzo miła pani w rejestracji. Poczekalnia bardzo ładna, nie przypomina atmosferą gabinetu lekarskiego. Wizyta, co prawda, była opóźniona ok 15 minut ale pani rejestratorka wyjaśniła mi w międzyczasie wiele kwestii związanych z możliwościami leczenia zębów. Pan dr Karski bardzo miły, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Samo leczenie wzbudza zaufanie – leżałam na fotelu, doktor aby wszystko dobrze widzieć używał mikroskopu (pierwszy raz się z tym spotkałam). Wszystko odbyło się całkowicie bezboleśnie, nawet nie czułam kiedy podano mi znieczulenie. Wizyta trwała ok 45 minut i najlepsze, że wstałam z fotela zrelaksowana. za 2 plomby i znieczulenie zapłaciłam 350 zł. Polecam doktora Karskiego. To najlepszy dentysta u jakiego byłam.

3/4/2012

Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt duże poczucie humoru rozładowujące napięcie spowodowane wizytą u dentysty. Doktor bardzo delikatny. Jeszcze nigdy wcześniej nie byłam na tak miłej i bezbolesnej wizycie. Usługa w porównaniu do cen z Gdańska, gdzie wcześniej mieszkałam, niedroga za to na najwyższym poziomie. Mąż również zachwycony, choć musiałam go prawie końmi zaciągać. W pełni polecam. Acha… Wyjątkowo miłe panie asystentki.

24/7/2011

Za dobrą robotę trzeba zapłacić a w tym przypadku warto

17/10/2010

Bardzo wszystkim polecam Pana Doktora. Miałam ogromne kompleksy z powodu swoich zębów. Po wielu latach leczenia w innych gabinetach i wielu protezkach, które dawały wieczne dolegliwości, dr Karski odmienił moje życie. Po pierwszej wizycie konsultacyjnej zostałam umówiona na zabieg w trakcie którego usunięto 12 ZĘBÓW I KORZENI NA RAZ!!!. Wszystko delikatnie i bez bólu. Byłam w szoku, że wszystko to trwało tak krótko i dobrze się goiło. Doktor zaproponował mi wstawienie nowych zębów na implantach. Dzisiaj po wielu latach fatalnych protezek mam „własne” zęby. Implanty kosztowały niemało, ale po rabacie zapłaciłam 5000 zł mniej niż jak mi wyliczono na konsultacji w Koszalinie. Polecam wszystkim Doktora Karskiego, żałuję że trafiłam do tego gabinetu tak późno.

11/2/2010

Fachowiec ze wspaniałym podejściem do dzieci, którego życzyłabym niejednej Pani stomatolog! Konkretny, uprzejmy, załatwia temat od A do Z bez poprawek i spokój święty.

Opinie pochodzą ze strony rankinglekarzy.pl

Europejski poziom w Koszalinie – implanty i stomatologia estetyczna w StylDent!